آموزش نحوه بستن کامنت در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین شبکه ها‌ی اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس و ویدیو است که همواره امکانات و ویژگی های کاربردی زیادی را برای کاربران خود ارائه می‌دهد. در این مقاله با روش چگونه بستن کامنت در اینستاگرام در پست ها‌ی خود آشنا می‌شویم.

طریقه بستن کامنت در اینستاگرام

این برنامه ویژگی گذاشتن نظر در قالب Comment و امکان حذف کردن آنها را برای کاربران از همان ابتدا فراهم کرده است. اما اخیرا قابلیت غیر فعال کردن بخش کامنت ها و امکان منتشر کردن پست در اینستاگرام بدون بخش نظردهی و بازخورد، را فراهم کرده است.

پس از باز کردن برنامه و انتخاب عکس و ویدیو مورد نظرتان و استفاده از فیلتر های موجود در صفحه‌ی Share To بر روی گزینه‌ی Advanced Settings که با فونتی کم رنگ و ریز متمایز از بقیه گزینه ها است کلیک کرده و گزینه‌ی Turn Of Commenting را فعال کنید.

بستن کامنت در اینستاگرام

طریقه بستن کامنت در اینستاگرام برای پست های منتشر شده

اگر پستی را در اینستاگرام منتشر کرده اید و پس از مدتی به هر دلیلی بخواهید کامنت های به اشتراک گذاشته شده دوستانتان را به طور کامل حذف کنید و همچنین امکان گذاشتن نظر را غیر فعال کنید می توانید از طریق روش زیر به این قابلیت دسترسی پیدا کنید.

در مرحله اول برنامه اینستاگرام را باز کرده و در صفحه پروفایل خودتان پست مورد نظر را که قصد بستن کامنت های آن را دارید انتخاب کنید در مرحله دوم از بالای صفحه گزینه‌ی Option را که با سه نقطه مشخص شده، انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه‌ی Turn Off Commenting کلیک کرده که به این ترتیب کامنت های پست مورد نظر بسته می‌شود. در صورت برگشت به حالت اولیه خود از همین طریق فقط بر روی گزینه‌ی Turn On Commenting کلیک کنید.

بستن کامنت در اینستاگرام

طریقه ثبت کامنت در اینستاگرام

برای گذاشتن کامنت برای دوستانتان باید اول وارد پست مورد نظر شوید و بر روی آیکون کامنت که دارای شکلی مانند ابر است، ضربه زده و سپس در کادر Add a Comment متن خود را تایپ کرده و دکمه‌ی ارسال را بزنید.

طریقه لایک کردن کامنت در اینستاگرام

برای لایک کردن کامنت در هر پست اینستاگرام آیکون قلب کوچکی قرار گرفته که با ضربه زدن بر روی آن و قرمز رنگ شدنش، کامنت مورد نظر لایک میشود، و همچنین با انتخاب گزینه Reply امکان پاسخ دادن به کامنت ها فراهم شده است. علاوه براین در زیر پست ها یک آیکون به شکل قلب بزرگتر نیز وجود دارد که امکان لایک کردن پست مورد علاقه تان را فراهم می‌کند.

گوشی جانبی اینستاگرام

همچنین ببینید

درباره باتری پاوربانک

درباره باتری پاوربانک بیشتر بدانیم!

نیاز افراد به دستگاه‌های دیجیتال روز به روز بیشتر می‌شود. این مصرف مداوم، کاربران را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *