ماکت گوشی و کاربرد های آن

ماکت نمونه ای از یک وسیله که بسیار شبیه به نمونه ی اصلی آن است و از آن برای نمایش دادن استفاده می شود. ماکت گوشی نمونه ی کپی شده از گوشی اصلی است که فاقد باتری و قطعات سخت افزاری بوده و تنها دارای قاب و شاسی و دکمه روی بدنه می باشد.

ماکت گوشی

ماکت گوشی و کاربرد های آن

فروشندگان گوشی موبایل با استفاده از ماکت گوشی موبایل دیگر نیازی به استفاده از نمونه اصلی آن ندارد و می توانند از ماکت به جای نمونه اصلی آن در پشت ویترین فروشگاه و مغازه خود استفاده کنند. حتی از ماکت گوشی می توان برای نمایش آن به خریداران نیز استفاده کرد زیرا به علت گران قیمت بودن و مسائل امنیتی فروشندگان نمی توانند نمونه ی اصلی گوشی را در اختیار خریداران قرار بدهند. در نتیجه استفاده کردن از ماکت گوشی بهترین راه برای فروشندگان گوشی موبایل می باشد.

ماکت های گوشی موبایل در ابعاد و ضخامت کاملا شبیه به گوشی اصلی که دارای کلید پاور و ولوم و دکمه ها، پورت شارژ و درگاه هدفون، سایز، رنگبندی و صفحه نمایش بوده که احساس لمس گوشی واقعی را به کاربر القا می کند.

مزایای استفاده از ماکت گوشی

از مزایای مهم استفاده از ماکت گوشی به جای نمونه ی اصلی آن در پشت ویترین فروشگاه، جلوگیری از در معرض گرد و غبار و نور آفتاب قرار گرفتن است که باعث بروز مشکل برای نمونه اصلی گوشی می شود و از قیمت گوشی می کاهد. همچنین خریداران موبایل به هر دلیلی دوست دارند قبل از خرید آنرا دردست گرفته و یا با گوشی های دیگر مقایسه کنند، اما برای فروشندگان به دلیل دست خورده شدن و احتمال ضربه خوردگی مقرون به صرفه نیست که گوشی اصلی را داخل ویترین فروشگاه خود قرار بدهند و حتی خریداران نیز تمایلی به خرید گوشی پشت ویترین ندارند.

ماکت های گوشی در بازار دارای کیفیت های متفاوتی هستند. برخی از آنها که دارای کیفیت بهتری هستند دکمه روشن و خاموش و دکمه ولوم آنها کار می کند و بسیار مشابه نمونه ی اصلی خود هستند ولی برخی دیگر از ماکت ها که کیفیت کمتری دارند دکمه های ولوم و پاور آنها کار نمیکندبه همین دلیل برای خرید ماکت با کیفیت بالا حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

نکته مهم

در نمونه ماکت های اوریجینال از قاب و شاسی ماکت نیز میتوان برای گوشی اصلی استفاده کرد.

 

گوشی جانبی اینستاگرام

همچنین ببینید

درباره تکنولوژی خط دروازه در فوتبال

درباره تکنولوژی خط دروازه در فوتبال

بعد از خطاهای داوری سرنوشت‌ساز در لیگ برتر فوتبال انگلستان، جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *