ماکت گوشی و کاربرد های آن

ماکت نمونه ای از یک وسیله که بسیار شبیه به نمونه ی اصلی آن است و از آن برای نمایش دادن استفاده می شود. ماکت گوشی نمونه ی کپی شده از گوشی اصلی است که فاقد باتری و قطعات سخت افزاری بوده و تنها دارای قاب و شاسی و دکمه روی بدنه می باشد.

ماکت گوشی

ماکت گوشی و کاربرد های آن

فروشندگان گوشی موبایل با استفاده از ماکت گوشی موبایل دیگر نیازی به استفاده از نمونه اصلی آن ندارد و می توانند از ماکت به جای نمونه اصلی آن در پشت ویترین فروشگاه و مغازه خود استفاده کنند. حتی از ماکت گوشی می توان برای نمایش آن به خریداران نیز استفاده کرد زیرا به علت گران قیمت بودن و مسائل امنیتی فروشندگان نمی توانند نمونه ی اصلی گوشی را در اختیار خریداران قرار بدهند. در نتیجه استفاده کردن از ماکت گوشی بهترین راه برای فروشندگان گوشی موبایل می باشد.

ماکت های گوشی موبایل در ابعاد و ضخامت کاملا شبیه به گوشی اصلی که دارای کلید پاور و ولوم و دکمه ها، پورت شارژ و درگاه هدفون، سایز، رنگبندی و صفحه نمایش بوده که احساس لمس گوشی واقعی را به کاربر القا می کند.

مزایای استفاده از ماکت گوشی

از مزایای مهم استفاده از ماکت گوشی به جای نمونه ی اصلی آن در پشت ویترین فروشگاه، جلوگیری از در معرض گرد و غبار و نور آفتاب قرار گرفتن است که باعث بروز مشکل برای نمونه اصلی گوشی می شود و از قیمت گوشی می کاهد. همچنین خریداران موبایل به هر دلیلی دوست دارند قبل از خرید آنرا دردست گرفته و یا با گوشی های دیگر مقایسه کنند، اما برای فروشندگان به دلیل دست خورده شدن و احتمال ضربه خوردگی مقرون به صرفه نیست که گوشی اصلی را داخل ویترین فروشگاه خود قرار بدهند و حتی خریداران نیز تمایلی به خرید گوشی پشت ویترین ندارند.

ماکت های گوشی در بازار دارای کیفیت های متفاوتی هستند. برخی از آنها که دارای کیفیت بهتری هستند دکمه روشن و خاموش و دکمه ولوم آنها کار می کند و بسیار مشابه نمونه ی اصلی خود هستند ولی برخی دیگر از ماکت ها که کیفیت کمتری دارند دکمه های ولوم و پاور آنها کار نمیکندبه همین دلیل برای خرید ماکت با کیفیت بالا حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

نکته مهم

در نمونه ماکت های اوریجینال از قاب و شاسی ماکت نیز میتوان برای گوشی اصلی استفاده کرد.

 

همچنین ببینید

معرفی سیستم عامل iOS و همه چیز در مورد آن

معرفی سیستم عامل iOS و همه چیز در مورد آن

سیستم عامل مهمترین نرم افزاری است که در تلفن همراه و کامپیوتر ها وجود دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *