بازیابی رمز اکانت اینستاگرام

فراموش کردن رمز اینستاگرام مسئله‌ای است که تقریبا تمام کاربران این شبکه اجتماعی پرمخاطب حداقل یکبار با آن روبه رو شده‌اند. اگر شما نیز رمز یا پسورد ورود به اکانت اینستاگرام خود را از یاد برده‌اید نگران نباشید زیرا روش‌های مختلفی برای بازیابی آن وجود دارد که ‌می‌توانید از آن‌‌ها استفاده کنید. که از طریق دو روش می‌توانید به رمز اکانت خود دسترسی پیدا کنید.

برای دیدن مقاله های بیشتر درباره استوری اینستاگرام و نحوه گذاشتن لینک می‌توانید بر روی لینک کلیک کنید.

بازیابی رمز اکانت اینستاگرام

روش اول: بازیابی رمز اکانت اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

مرحله یک: برنامه اینستاگرام را با گوشی موبایل خود اجرا کنید. که بعد از اجرا تصویر اول را مشاهده خواهید کرد.

مرحله دوم: گزینه Forgot your login details? Get help signing in را لمس کنید. در برخی از نسخه های اینستاگرام ممکن است این گزینه را مشاهده نکنید، بنابراین با دیدن گزینه Forgot آن را لمس نمایید.

مرحله سوم: پس از وارد شدن به صفحه بازیابی رمز این انتخاب برای شما وجود دارد که از کدام روش، پسورد فراموش شده خود را بازیابی کنید. سه حالت انتخاب username، ایمیل و یا شماره تلفن وجود دارد. شما زمانی می‌توانید از گزینه شماره تلفن استفاده کنید که آن‌ را از قبل در اکانت اینستاگرام خود وارد کرده باشید. همچنین امکان استفاده از گزینه with facebook  نیز زمانی قابل استفاده بوده که اکانت اینستاگرام شما به اکانت فیسبوک‌تان متصل باشد. بنابراین با اطلاعاتی که دارید بهترین حالت برای بازیابی رمزتان را انتخاب و گزینه Next را لمس کنید.

اگر ایمیل خود را میدانید:

۱- تصور می‌کنیم که شما یوزرنیم و ایمیل اکانت اینستاگرام خود را می‌دانید، اما رمز ورود به آن را فراموش کرده‌اید. پس گزینه With User or Email را انتخاب کنید. در این مرحله باید ایمیل‌های دریافتی خود را بررسی نمایید. شما از طرف اینستاگرام ایمیلی دریافت کرده‌اید که حاوی یک لینک است. با انتخاب این لینک به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که می‌توانید یک رمز عبور جدید برای اکانت اینستاگرام خود تعریف کنید و در آخر بر روی گزینه Reset Password کلیک کنید.

اگر شماره موبایلتان را وارد کرده‌اید:

۲- اگر شما از قبل شماره تماس خود را وارد اکانت اینستاگرامتان کرده‌اید. بعد از انتخاب گزینه‌ی Send an SMS، وارد صندوق پیامکهایتان شوید و پیامک ارسال شده توسط اینستاگرام را باز و لینک ارسالی را  لمس نمایید. اکنون وارد صفحه‌ی تعریف رمز جدید می‌شوید و باید پسورد جدیدی را وارد کنید.

بازیابی رمز اکانت اینستاگرام

روش دوم: بازیابی رمز اکانت از طریق وب سایت رسمی اینستاگرام

در این روش ابتدا در صفحه گوگل اینستاگرام را سرچ کنید و پس از انتخاب گزینه Login • Instagram وارد به سایت اینستاگرام می‌شوید. در اینجا  باید بر روی گزینه ?Forgot password کلیک کنید. در صفحه جدید که برای شما باز می‌شود،  از سه حالت Email, Phone, or Username یکی را وارد نمایید و پس از انتخاب Send Login Link  منتظر ارسال لینک تغییر رمز عبور خود از طرف اینستاگرام باشید.

گوشی جانبی اینستاگرام

همچنین ببینید

همه چیز درباره عینک سه‌بعدی!

همه چیز درباره عینک سه‌بعدی!

این روزها که استفاده افراد از کالاهای دیجیتال اعم از گوشی‌های هوشمند، تلویزیون و… بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *