طریقه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

امکان گذاشتن لینک در قسمت بیو صفحه اینستاگرام برای تمامی کاربران وجود دارد. هم چنین در آپدیت جدید این شبکه اجتماعی امکان اضافه کردن لینک در استوری نیز فراهم شده است و اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که وب سایت یا کانال تلگرامی دارید و می‌خواهید بازدیدکنندگان خود را به سمت آن هدایت کنید می‌توانید از این قابلیت استفاده نمایید.

طریقه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

افرادی که توانایی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام را دارند

اینستاگرام امکان قرار دادن لینک در قسمت استوری را فقط در اختیار دو گروه از کاربران گذاشته است؛ افرادی که مورد تایید اینستاگرام هستند و جلوی پروفایل آن‌ها تیک آبی وجود دارد و یا کسانی که حساب کاربری تجاری (Business Accounts) دارند و دارای حداقل ۱۰ هزار دنبال کننده می‌باشند.

طریقه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

مرحله یک: در این مرحله باید استوری مورد نظرتان را تهیه و یا از گالری تصاویرتان را انتخاب کنید. اگر شما نحوه کارکردن با استوری در اینستاگرام را نمی‌دانید پیشنهاد می‌کنیم مقاله تهیه شده با موضوع همه چیز درباره استوری اینستاگرام را مطالعه فرمایید.

مرحله دوم: بعد از انتخاب و تهیه استوری با انتخاب آیکون مشخص شده، که فقط افراد ذکر شده می‌توانند آن را در بالای صفحه استوری خود مشاهده کنند لینک مورد نظرتان را به استوری اضافه کنید. و با انتخاب گزینه Web Link می‌توانید آدرس مورد نظرتان را اضافه و با انتخاب تیک آبی موجود در قسمت بالا و راست صفحه مراحل گذاشتن لینک در استوری را به پایان برسانید. همچنین با مشاهده روشن بودن آیکون لینک در صفحه استوری اینستاگرامتان متوجه می‌شوید که این کار را به درستی انجام داده‌اید و با انتخاب گزینه Send to و Share استوری حاوی لینک شما وارد اینستاگرام می‌شود.

طریقه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

مرحله سوم: اگر می‌خواهید افراد زیادی را به سمت فروشگاه آنلاین، وب سایت و کانال تلگرامی خود روانه کنید باید در مورد لینک موجود در استوری با آن‌ها صحبت یا توضیحی ارائه دهید که قرار است به چه صفحه‌ای وارد شوند. به دلیل اینکه دکمه‌ی لینک یا See More، چندان واضح و مشخص نیست باید به بازدیدکنندگانتان آموزش دهید که چگونه با بالا کشیدن صفحه‌ی استوری به توضیحات بیشتری می‌توانند دسترسی یابند.

طریقه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

گوشی جانبی اینستاگرام

همچنین ببینید

همه چیز درباره عینک سه‌بعدی!

همه چیز درباره عینک سه‌بعدی!

این روزها که استفاده افراد از کالاهای دیجیتال اعم از گوشی‌های هوشمند، تلویزیون و… بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *